** - کرم مایع فرم دهی و سفت کردن سینه ها در بانوان

کرم مایع فرم دهی و سفت کردن سینه ها در بانوان

این محصول صد درصد گیاهی و فاقد مواد شیمیایی میباشد لذا حتی خوردن آن هیچ اثر جانبی ندارد

قیمت: 12,000 تومان


کرم مایع فرم دهی و سفت کردن سینه ها در بانوان


این محصول صد درصد گیاهی و فاقد مواد شیمیایی میباشد لذا حتی خوردن آن هیچ اثر جانبی ندارد

دستورالعمل مصرف کرم مایع روغن زیتون 277(لوگو وآدرس سایت)
توجه:
1.این محصول صد درصد گیاهی و فاقد مواد شیمیایی میباشد لذا حتی خوردن آن هیچ اثر جانبی ندارد.
شایدبه گوش خیلی ها نا آشنا باشد اما سبب اساسی بسیاری بیماری ها خشکی است و لذا این محصول بابرکت در درجه اول خشکی را برطرف میکند.وافرادی که میخواهند بدنشان استفاده حداکثری از این محصول را ببرد میتوانند هر شب کف پاها _بازتاب تصویر کل بدن (ارتباط با سلامت همه ارگان ها و کل بدن)
وهمچنین بازتاب تصویر صورت (ارتباط با زیبایی)_را با این محصول آغشته و ماساژ دهند.
رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران:
مخلوط این کرم مایع با شکر قهوه ای(سه قاشق غذاخوری از این محصول +یک فنجان شکر قهوه ای، مخلوط را طوری درست کنید که شکر به شکل دانه دانه بماند)برای روشن کردن ناحیه زیر بغل ، کشاله ران و … عالی است ، مخلوط را به ناحیه مورد نظر مالیده و به آرامی 5دقیقه ماساژ دهید سپس ناحیه مورد نظر را که دیگر مثل قبل سیاه وتیره نیست ،با صابون گیاهی بشویید.(دو الی سه بار در هفته تکرار). (پاکسازی پوست: چنانچه این مخلوط طبیعی را بر روی بدن خودنیز بمالید، این کار به پوسته پوسته شدن سلولهای مرده پوست کمک می کند.)
تقویت‌کننده مژه‌ها و ابرو :
هنگام خواب مقدار کمی از کرم مایع را به آرامی به ابرو، گوشه چشم‌ها، پلک‌ها و زیر چشم‌ها بمالید. دقت کنید وارد چشم نشود.
استفاده از این کرم بعد از اصلاح ابرو نیز باعث تسکین التهاب ناشی از اصلاح می‌شود.
برای پاک‌کردن آرایش :گوش پاک‌کن را به آن آغشته کنید و اطراف چشمتان را با آن پاک کنید. ‌‌

قیمت: 12,000 تومان


درمان و زیبایی ناخن:
برای رشد ناخن های قوی ومرطوب، برای چند دقیقه ناخنها را در کرم مایع روغن زیتون  277  گرم شده، غوطه ور کنید و یا پیش از این که از سوهان یا لاک ناخن استفاده کنید به طور مستقیم بر روی آن بمالید.همچنین شما می‌توانید از این محصول  برای براق شدن ناخن‌ها نیز استفاده کنید.پوست اطراف ناخن و بستر ناخن‌های شما را مرطوب و نرم می‌کندو از خشکی زدن پوست اطراف ناخن جلوگیری میکند.
پاک کننده: می تواند به عنوان پاک کننده پوستهای چرب، خشک، حساس و مستعد آکنه استفاده شود.
ازبین رفتن ترک پوست شکم دوران حاملگی:
یکی از نگرانی های زنان باردار، ایجاد ترکهای پوستی روی شکم است. برای پیشگیری از این مشکل، در چند ماه آخر بارداری، نواحی پایین شکم، لگن و بالای ران را هر روز باکرم مایع روغن 277 ماساژ دهید. این ماساژ، علاوه بر پیشگیری از ترک پوست، با نرم کردن تدریجی مفاصل لگن، زایمان را نیز تسهیل می کند. این مساله باید جدّی گرفته شود چرا که در صورت ترک خوردن پوست، درمان آن با این روش زمان خواهد برد.
مرطوب کننده: می توانید کرم روغن زیتون277 را به عنوان یک لوسیون بر روی پوست مرطوب بکار ببرید. در صورتی که تمایل دارید از رایحۀ مورد علاقه خود استفاده کنید، می توانید کرم مایع 277 را با چند گلاب مخلوط کنید.
.نرمی ولطافت پوست دست وصورت،ازبین رفتن چین و.چروک ،تیرگی دور چشم ،علایم پیری ،کرم ضد آفتاب:
برای داشتن پوستی نرم ،لطیف و همچنین جلوگیری از اثرات سوء آفتاب ، کرم مایع 277 را به پوست  خود بمالید،.(کرم های شیمیایی جدای از اثرات مخرب مواد اولیه... بر روی پوست ،باعث بسته شدن منافذ پوست میگردند)
درمان خشکی وترک پاشنه  پا:
 برای درمان پاشنه های خشک و ترک خورده، در هنگام خواب مقدار قابل توجهی کرم مایع به پای خود بمالید. جوراب بپوشید و در تمام مدت شب پاهای خود را به همین صورت رها کنید. صبح هنگام، پاهایی نرم و ابریشمین خواهید داشت.(چنانچه ای کار بعد از سنگ پا کشیدن وحمام انجام شود نتیجه بیشتری خواهید گرفت)
ویتامینه طبیعی لب:
برای درمان لب های ترک خورده در زمان خواب از این محصول استفاده کنید.
نرم وبراق شدن مو:
رطوبت مورد نیاز مو به تدریج به علت آلاینده های زیست محیطی، فر زدن و رنگ  کردن از دست می رود. برای بازگرداندن رطوبت مورد نیاز به موهای خشک و آسیب دیده سه قاشق غذاخوری از این کرم مایع  داخل ظرف شیشه ای ریخته وظرف را داخل آب ر حال جوش قرار دهید تا کرم مایع، گرم (نه خیلی داغ و جوش )شود ،بعد پوست سر و موهای خود را با این محصول به آرامی ماساژ داده ، وبعد از آن سر وموها  را با کلاه حمام به مدت 30 دقیقه بپوشانید و سپس موی خود را با شامپوهای گیاهی (ترجیحاشامپو آسارا ) بشویید.
اگرموهایتان وز دارد...:
دو قاشق غذاخوری کرم مایع روغن زیتون 277 به همراه سه قاشق غذاخوری روغن نارگیل مخلوط و مثل روش ذکر شده در مرحله قبلی (نرم وبراق شدن مو)اقدام شود.

جایگزین مناسب برای کرم اصلاح :
این محصول  می تواند جایگزین مناسبی برای کرم اصلاح باشد. کرم مایع 277 نه تنها به روان حرکت کردن تیغ بر روی پوست شما کمک می کند بلکه به پوست شما طراوت نیز می بخشد. مطمئن باشید بعد از یک بار استفاده از این کرم مایع، دیگر کرم اصلاح را کنار خواهید گذاشت.
از بین بردن آکنه :
چهار قاشق غذاخوری نمک را با سه قاشق غذاخوری کرم مایع 277 مخلوط کنید و سپس با نوک انگشتان آن را روی پوست صورت خود بمالید. بعد از مدت یک یا دو دقیقه آن را با آب گرم و صابون گیاهی(ترجیحا آسارا) شستشودهید. به مدت یک هفته، هر روز این کار را تکرار کنید سپس آن را به دو تا سه بار در هفته کاهش دهید. بعد از آن باید تغییرات قابل توجهی را در صورت خود مشاهده کنید.
لاغری به سبک جدید:
استفاده از این محصول طبیعی علاوه بر شادابی ،زیبایی وطراوت پوست شما باعث لاغری میگردد چرا که بر اساس تحقیقات انجام شده در دانشگاه موشن آلمان بوییدن رایحه مطبوع ،ملایم و دل انگیز این محصول فرابکر (که از روغن خالص زیتون فرابکر است وبر خلاف دیگر کرم های شیمیایی که رایحه آن از اسانس های شمیایی تهیه شده واستشمام آن  موجب افسردگی و انواع سردرد های میگرنی و...میشود )موجب احساس سیری ودر نهایت لاغری میگردد. (وب سایت رسمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان)
فرم دهی و سفت کردن سینه ها در بانوان :
حداقل دو تا سه بار در هفته سینه ها را با کرم مایع روغن زیتون 277 ماساژ دهید . اینکار به سفت شدن پوست و بازگشت قوام آن بسیار کمک خواهد کرد. یکی از خواص کرم روغن زیتون277 دادن خاصیت کشسانی و بازگرداندن الاستیسیته پوست می باشد.
درمان شقاق سینه دوران شیردهی بانوان :
پس از زایمان تمامی سینه خود را به شکل دورانی با کرم مایع روغن زیتون 277 روزی حداقل 3 بار چرب کنید. به خوبی ماساژ دهید تا روغن جذب پوست شده تا جایی ادامه دهید که دیگر روغن روی پوست نماند. این کار را حداقل تا 10 روزادامه دهید. این کار به ازدیاد شیر (طبع روغن زیتون گرم است ولذا باعث باز شدن عروق میگردد)همچنین جلوگیری از ایجاد زخم کمک می کند،نکته حائز اهمیت در این شیوه چرب کردن تمامی سینه به شکل دورانی است ،در صورت زخم زیاد، در فواصل کوتاه تری این کار را انجام دهید. مثلا 2 ساعت یکبار. به این ترتیب با باز شدن عروق شیر جریان می یابد و چربی مورد نیاز سر سینه توسط همین جریان طبیعی تامین می شود. لازم به ذکر است که مادران از مواد شوینده برای شستشو در این مدت جدا خودداری کنند چون این مواد خورنده چربی پوست به شمار می آیند.
برطرف شدن حساسیت پوستی،تسکین درد بدن نوزادان:
استعمال این کرم روی جوش ها، لک ها وحساسیتهای پوستی نوزادان(وبزرگسالان) نتایج شگفت انگیزی حتی با یک مرحله استفاده خواهد داشت،همچنین ماساژ بدن کودک با این محصول موجب تسکین درد و آرامش نوزاد شده خواب راحتی را برای خود ومادرش به دنبال دارد، ضمن اینکه جذب این کرم برای تقویت رشد بدن کودک بسیار مناسب است.
واریکوسل :
یکی از عوامل موثر در درمان و حتی پیشگیری از واریکوسل (بیماری شایع در مردان )واریکوسل است، برای این کار، روی کیسه بیضه ها و به خصوص قسمتهای بالای آن را روزی یکی یا دو بار و به مدت حداقل دو ماه، کرم مایع روغن زیتون 277 ماساژ دهید. ماساژ را به آرامی انجام دهید و آن را تا وقتی که روغن کاملاً جذب پوست بیضه شود ادامه دهید.در ادامه چنانچه نوع حاد واریکوسل باشد،میتوانید از اثرات شگفت زالو درمانی بدون نیاز به عمل جراحی از این بیماری نجات پیدا کنید.
توجه :
این محصول در بسته بندی های 30،100 وهمچنین 250 سی سی میباشد تا بسته به نوع و میزان مصرف ، تهیه گردد.
 مجوز بهداشت:10281/46
 

قیمت: 12,000 تومان

                                                                                                                  


نظرات()   
   
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic